תפריט ראשי:

חיפוש באתר

Categories

מאי 2024
א ב ג ד ה ו ש
« ספט    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Tags

בלוגרול

הסיבה שבגללה הגוספל לא היה כאן בשבוע שעבר

היא עבודה, עבודה ועוד עבודה.

הסיבה שהגוספל לא יהיה כאן השבוע היא ש, גם במסגרת העבודה, אני טס השבוע לקליפורניה שטופת השמש (אני מקווה, לפחות, שהיא שטופת שמש).

בינתיים אני יכול להשאיר אתכם עם כמה דברים קטנים:

מי מכם שהיה חלק מסצינת האינדי העברי-לועזי המוקדמת של לפני כמעט עשר שנים, אם על הבמות ואם בקהל, בוודאי זוכר את הג'ונסונס, להקה מוצלחת במיוחד מאז.  עומר עדולם, סולן הלהקה, עזב לאנגליה אחרי שהלהקה הוציאה את האלבום הראשון והיחיד שלה, ועכשיו הוא חוזר להופעה אחת עם הלהקה האנגלית השניה שלו כבר, Young Paul.  הם יופיעו ב"אוזן בר" ב-12.6 בשעה 22:30.

אחרי שכתבתי בשבוע שעבר על האלבום הגנוז של דיוויד בואי שמצא את דרכו לרשת, "Toy", נמרוד עזר לאלו מאיתנו שהיו מאותגרים לינקאית, שלא הספיקו או שהצליחו לצאת מתחת לאותו הסלע והפנה אותנו ללינק הזה, שממנו אפשר להוריד את האלבום די בקלות.

אותה נסיעת עסקים לקליפורניה, על כמה וכמה החסרונות שבה, מוסיפה עוד שניים – אני אפספס גם את ההופעה של ה-Swans וגם את שתי ההופעות של ה-Twilight Singers. מה שאומר, מצד אחד, שלא אוכל לראות את ההופעות, ומצד שני, שלא אוכל לכתוב עליהן.  מי מכם שיצליח לעשות את הראשון, ומוכן לעשות את השני, מוזמן להיות אורח בגוספל – כתבו לי הודעה כאן לפני ההופעות.

לסיום – כשראיתי את תאריך פרסום הסרט הזה בחנויות הורדה חוקית כאלה ואחרות (לפני שהוא יוצא לקולנועים), קיוויתי שמדובר במתיחה של היום הזה.  כשראיתי את הטריילר לסרט, קיוויתי שלא, מפני שזה סרט שהוא אבסורדי וברוטאלי כמעט באותה מידה.  יש לו מסר, ואת המסר הזה הוא מעביר בהרבה דם.  הרבה הרבה דם.

תגובה